– Djeco, Grad Lepoglava čini sve da vrtići koje pohađate budu najbolji, da imaju sve što je potrebno da bezbrižni i sretni boravite u njima. Na vama je samo da se veselite, a posebno ovog dana kada možete biti sve što poželite – poručio je gradonačelnik Marijan Škvarić koji je zajedno s direktoricom ureda Turističke zajednice Grada Lepoglave Ljubicom Dubovečak posjetio mališane u Dječjem vrtiću u Lepoglavi obradovavši ih slatkim krafnama i balonima.
– Na ovaj smo način zahvalili svim dječjim vrtićima, a posebice vrtićkim mališanima koji se redovito uključuju u sve manifestacije i aktivnosti koje organiziramo na području Grada Lepoglave. Posebno su aktivni u vrijeme fašnika kada svojim sudjelovanjem, brojnošću i kreacijama daju našoj fašničkoj manifestaciji posebnu notu i atraktivnost – poručila je Ljubica Dubovečak.






